Par mums

Broko.lv ir apdrošināšanas portāls, kurā ikviens var iegādāties sev nepieciešamo apdrošināšanas polisi!

Mēs piedāvājam ne tikai labākās cenas tirgū, bet arī sniedzam paskaidrojumus par segumiem, limitiem un citiem nosacījumiem, kā arī Broko.lv ir iespēja iepazīties ar noteikumu salīdzinājumiem, lai saprastu, kuras apdrošināšanas sabiedrības piedāvājums ir piemērots tieši Tev!

Mēs esam veidojuši šo portālu, lai cilvēki varētu ātri, ērti un viegli iegādāties apdrošināšanas polisi nevērtējot tikai pēc cenas, bet arī pievēršot uzmanību nosacījumiem un noteikumiem.

Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes apdrošināšanas piedāvājumus, kas ir ērti un viegli sasniedzams ikvienam, un veidot ilgstošu sadarbību ar katru klientu.

Broko.lv pieder UADBB "Aon Baltic" Latvijas filiāle, kas darbojas apdrošināšanas tirgū jau vairāk kā 20 gadus un ir viens no lielākajiem brokeriem Baltijas valstīs. Aon Baltic nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 3 000 lieliem un vidējiem uzņēmumiem, kas darbojas dažādās pakalpojumu, ražošanas, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības nozarēs, kā arī vairāk nekā 50 000 fiziskām personām. Ja vēlies uzzināt vairāk par Aon Baltic, spied šeit.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientus un tāpēc cenšamies padarīt Broko.lv ātrāku, ērtāku un labvēlīgākiem apdrošinātāju nosacījumiem pieejamu. Lai pārsniegtu klientu cerības, mēs pastāvīgi meklējam veidus, kā uzlabot savus pakalpojumus un piedāvāt mūsu klientiem vēl vairāk priekšrocību.

Mēs aicinām tevi sekot Broko.lv Facebook lapai un uzzināt vairāk par Broko.lv un apdrošināšanu. Pievienojies!

Ir viegli būt apdrošinātam – ienāc Broko.lv!

Autortiesības © Aon Baltic Privātuma politika. Portāla noteikumi. Cookie Preferences